Akademisyen Anne Seti ve Etkinlik Kitabı (2’li Set) Pdf indir


Akademisyen Anne Seti ve Etkinlik Kitabı (2’li Set) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde Ciltli sayfadan oluşan Akademisyen Anne Seti ve Etkinlik Kitabı (2’li Set) kitabı Kuşe Kağıt olarak çıkarılmıştır. Doç. Dr. Saniye Bencik Kangal tarafından kaleme alınan Akademisyen Anne Seti ve Etkinlik Kitabı (2’li Set) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve ebatındadır. Akademisyen Anne Seti ve Etkinlik Kitabı (2’li Set) kitabını 9786056834004 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Akademisyen Anne Seti ve Etkinlik Kitabı (2’li Set) pdf oku indir.

Akademisyen Anne Seti ve Etkinlik Kitabı (2’li Set) pdf indir

Sana Kek Yaptım
 
Akademisyen Anne olarak bilinen Saniye Bencik Kangal’ın ilk çocuk kitabı Sana Kek Yaptım, babaları mutfağa sokuyor, evleri mis kokularla dolduruyor, çocukların başına keyifli işler açıyor. Dilerseniz aynı fırından çıkan Benim Kapkek Kitabım adlı etkinlik kitabıyla eğlenceye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
***
Demir ve Güneş kek yapmayı ve yemeyi çok seviyor. Yine bir gün kek yaparken aksilikler bir türlü peşlerini bırakmıyor! Acaba bunca aksiliğe rağmen kekleri fırına girebilecek mi?
Saniye Bencik Kangal’ın yazdığı bu keyifli öyküye, Ayşın Delibaş Eroğlu rengârenk çizimleriyle eşlik ediyor…
 
Benim Kapkek Kitabım:
Eğlenceli Gelişim Etkinlikleri
 
Benim Kapkek Kitabım hem çocuğunuzla geçireceğiniz nitelikli zamanlara katkı sağlamak hem de çocuğunuzun gelişimini bütünsel olarak desteklemek maksadıyla hazırlanmıştır.
Kitapta bulunan etkinlikler çocukların tüm gelişim alanları ve çoklu zekâ türleri göz önüne alınarak dizayn edilmiş; etkinlikler oluşturulurken Milli Eğitim Bakanlığı Okul Öncesi Eğitim Programı’nda bulunan kazanımlar, göstergeler ve gelişim özellikleri dikkate alınmıştır. Hangi etkinliğin hangi gelişim alanını, gelişimin hangi yönünü ve hangi çoklu zekâ türünü desteklediği de kitapta açıklanmıştır.

Akademisyen Anne Seti ve Etkinlik Kitabı (2’li Set) kitap özeti

Akademisyen Anne Seti ve Etkinlik Kitabı (2’li Set) pdf oku

Akademisyen Anne Seti ve Etkinlik Kitabı (2’li Set) Pdf indir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evlilik sitesi, arkadaş bul, evlilik ilanları, hayat arkadasim, üyeliksiz arkadaşlık siteleri, dul bayanlarla tanışma, arkadaş bulma, bizimmekan, ciddi evlilik siteleri, dost bul, sevgili ara