Değirmenci Dede Pdf indir – E-kitapindir.com


Değirmenci Dede pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 16 sayfadan oluşan Değirmenci Dede kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Rabia Karagöz tarafından kaleme alınan Değirmenci Dede isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 16 x 23 cm ebatındadır. Değirmenci Dede kitabını 9786056832963 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Değirmenci Dede pdf oku indir.

Değirmenci Dede pdf indir

Bir gün sınıfa çekik gözlü bir melek geldi. Arkadaşlarına içinde hiç kötülük olmayan bireylerin da olduğunu öğretecekti. Farklıydı. Biraz da kabul görmek istiyordu. Doğru ya, değişikliklar olmasa yaşamın ne anlamı olurdu. Gözleri ışıl ışıl parlayan minik bir yürek öğretmenine sordu: 
“Öğretmenim sendrom da ne demek?” 
 
Çocuklarımızın kelime dünyasına “Sendrom” kelimesini de katacak olan “Değirmenci Dede Sendrom da ne demek” adlı hikaye, yavrularımızın bu zor kavramları bir nebze anlamalarına katkıda bulunacaktır. 

Değirmenci Dede kitap özeti

Değirmenci Dede pdf oku

Değirmenci Dede Pdf indir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evlilik sitesi, arkadaş bul, evlilik ilanları, hayat arkadasim, üyeliksiz arkadaşlık siteleri, dul bayanlarla tanışma, arkadaş bulma, bizimmekan, ciddi evlilik siteleri, dost bul, sevgili ara