Kim İster Telefonsuz Yaşamayı! Pdf indir


Kim İster Telefonsuz Yaşamayı! pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Kim İster Telefonsuz Yaşamayı! kitabı 34 olarak çıkarılmıştır. Jim Pipe tarafından kaleme alınan Kim İster Telefonsuz Yaşamayı! isimli kitap 9786053121145 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Kim İster Telefonsuz Yaşamayı! kitabını 30.06.2018 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kim İster Telefonsuz Yaşamayı! pdf oku indir.

Kim İster Telefonsuz Yaşamayı! pdf indir

Cep telefonları gündelik yaşamımızın öyle sıradan bir parçası oldu ki artık cep telefonsuz bir dünyayı hayal etmesi bile zor. Birkaç yıl gibi kısa bir sürede bu cihazlar yaşama, çalışma ve eğlenme şekilimizi değiştirmeyi başardı. Bir an, cep telefonu olmasaydı yaşamın nasıl olurdu bir düşün. Düşüncesi bile seni dehşete düşürdü, değil mi? Uzmanlardan Önemli Tavsiyeler: *Dünyada hemen hemen 6 milyar insan cep telefonu kullanıyor fakat yalnızca 4,5 milyar insanın doğru dürüst bir tuvalete ulaşımi var! *Cep telefonlarının pilleri zehirli kimyasallar içerir. Atık pillerini geri dönüşüm yapan bir yere teslim et! *On mobil cihaz sahibinden biri telefonunu tuvalete düşürdü. Bundan dolayı tuvalette dikkatli ol!

Kim İster Telefonsuz Yaşamayı! kitap özeti

Kim İster Telefonsuz Yaşamayı! pdf oku

Kim İster Telefonsuz Yaşamayı! Pdf indir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evlilik sitesi, arkadaş bul, evlilik ilanları, hayat arkadasim, üyeliksiz arkadaşlık siteleri, dul bayanlarla tanışma, arkadaş bulma, bizimmekan, ciddi evlilik siteleri, dost bul, sevgili ara