On Dördüncü Mucizem Pdf indir


On Dördüncü Mucizem pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan On Dördüncü Mucizem kitabı 224 olarak çıkarılmıştır. Jennifer L. Holm tarafından kaleme alınan On Dördüncü Mucizem isimli kitap 9786052995136 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. On Dördüncü Mucizem kitabını 12.07.2018 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. On Dördüncü Mucizem pdf oku indir.

On Dördüncü Mucizem pdf indir

Bilim dünyayı değiştirebilir. 
Peki ya doğa yasalarına karşı gelirse?.. 
 
On bir yaşındaki Ellie değişimden hiç hoşlanmaz. Beşinci sınıfı özler. Eski en iyi arkadaşını özler. Hatta yakın zaman önce ölen japonbalığını bile özler. Sonra bir gün enteresan bir çocuk çıkagelir. Bu, emirler yağdıran, huysuz biridir ve ne enteresantir ki Ellie’nin ölümsüzlük takıntılı biliminsanı büyükbabasına çok benzemektedir. Bu sivilceli çocuk gerçekten Ellie’nin büyükbabası Melvin olabilir mi? Sonunda gençlik formülünü geliştirmiş olması olabilecek mü? Ellie bu sıradışı çocuğun yardımıyla yaşamın sırrının dünyayı durdurmak değil, onunla birlikte dönmeyi başarabilmek olduğunu öğrenecektir. 
Jennifer L. Holm, çocukları bilimin renkli dünyasına davet ediyor. Çevreyi gözlemlemenin önemini, görünüşün yanıltıcı olabileceğini ve en mühimsi, yeterince istenince her şeyin olabilecek kılınabileceğini keyifli anlatımıyla okurlarına sunuyor. 

On Dördüncü Mucizem kitap özeti

On Dördüncü Mucizem pdf oku

On Dördüncü Mucizem Pdf indir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evlilik sitesi, arkadaş bul, evlilik ilanları, hayat arkadasim, üyeliksiz arkadaşlık siteleri, dul bayanlarla tanışma, arkadaş bulma, bizimmekan, ciddi evlilik siteleri, dost bul, sevgili ara