Tembel Hayvan Uykuda Pdf indir


Tembel Hayvan Uykuda pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Tembel Hayvan Uykuda kitabı 32 olarak çıkarılmıştır. Frann Preston Gannon tarafından kaleme alınan Tembel Hayvan Uykuda isimli kitap 9786055083120 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Tembel Hayvan Uykuda kitabını 06.07.2018 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Tembel Hayvan Uykuda pdf oku indir.

Tembel Hayvan Uykuda pdf indir

Üç kardeşin, bahçelerinde buldukları ve hiç tanımadıkları bir hayvanı keşfetmesini anlatan Tembel Hayvan Uykuda, az tanınan bir hayvan olan tembel hayvanı ve ayrıntı kısmını, keyifli bir hikâye örgüsüyle anlatıyor.
 
Prestijli Sendak Fellowship ödülüne layık görülen genç İngiliz yazar ve çizer Frann Preston-Gannon’ın yazdığı ve resimlediği Tembel Hayvan Uykuda, yazarın yayınevimizden yayına giren ikinci kitabıdır.

Tembel Hayvan Uykuda kitap özeti

Tembel Hayvan Uykuda pdf oku

Tembel Hayvan Uykuda Pdf indir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evlilik sitesi, arkadaş bul, evlilik ilanları, hayat arkadasim, üyeliksiz arkadaşlık siteleri, dul bayanlarla tanışma, arkadaş bulma, bizimmekan, ciddi evlilik siteleri, dost bul, sevgili ara