Vanessa’nın Yanındayım Pdf indir – E-kitapindir.com


Vanessa’nın Yanındayım pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 36 sayfadan oluşan Vanessa’nın Yanındayım kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Kerascoet tarafından kaleme alınan Vanessa’nın Yanındayım isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 23 x 28 cm ebatındadır. Vanessa’nın Yanındayım kitabını 9786052079355 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Vanessa’nın Yanındayım pdf oku indir.

Vanessa’nın Yanındayım pdf indir

Vanessa sınıfa yeni gelen öğrencidir. Okul çıkışında zorba bir çocuk tarafından dışlanarak kalbi kırılır. Bu olayı gören Vanessa’nın sınıf arkadaşı ise ona destek olmak için ne yapabileceğini düşünür ve sonunda yaratıcı bir yol bulur.
Zorbalığa seyirci kalmak yerine nasıl karşı durabileceğimiz, bu sessiz kitapta tek bir sözcük bile kullanmadan anlatılıyor. Bir birinin topluluğa nasıl örnek olabileceği, Kerascoët’in tatlı karakterleriyle belirtiliyor. Kitabın sonunda bulunan kılavuzda ise zorbalık edilen birine nasıl yardımcı olabileceğimizle alakalı öneriler sunuluyor. Vanessa’nın Yanındayım, yaşanmış bir olaydan ilham alan bir öykü. Amerika’da bir üniversite öğrencisinin zorbalığa uğraması ve ertesi gün 300 sınıf arkadaşının ona okul yolunda eşlik etmesi Kerascoët’in çıkış noktası olmuş.
Resimledikleri Karanlık Güzel adlı çizgi romanla New York Times çoksatanlar listesine giren Kerascoët, çizer karı koca çift Marie Pommepuy ve Sébastien Cosset’in kendilerine taktıkları ad.

Vanessa’nın Yanındayım kitap özeti

Vanessa’nın Yanındayım pdf oku

Vanessa’nın Yanındayım Pdf indir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evlilik sitesi, arkadaş bul, evlilik ilanları, hayat arkadasim, üyeliksiz arkadaşlık siteleri, dul bayanlarla tanışma, arkadaş bulma, bizimmekan, ciddi evlilik siteleri, dost bul, sevgili ara